www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ДНЕС НА ТОЗИ ДЕН 3 МАРТ


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДНЕС НА ТОЗИ ДЕН 3 МАРТ, ДА НАЗОВЕМ ПРЕДАТЕЛИТЕ ПО ИМЕ
XXXL
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 273
Дата на регистрация: 3-March 06



Слави Трифонов - платения ибрикчия на партията и ДПС. Човека ,който е готов да продаде и майка си за пари ,власт и СЛАВА. Колкото до гласови данни - няма сума ,която би му помогнала smil4334a43204b20.gif Този ,който безнаказано манипулира и настройва БЪЛГАРИ срещу БЪЛГАРИ. Слуга и подлога на управляващите от години.Наложи чалгата и кючека с ясното съзнание за последствията.
PM
Top
ITT
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 32
Участник # 264
Дата на регистрация: 26-February 06



QUOTE (XXXL @ Mar 4 2006, 01:40 AM)
Слави Трифонов - платения ибрикчия на партията и ДПС. Човека ,който е готов да продаде и майка си за пари ,власт и СЛАВА. Колкото до гласови данни - няма сума ,която би му помогнала smil4334a43204b20.gif Този ,който безнаказано манипулира и настройва БЪЛГАРИ срещу БЪЛГАРИ. Слуга и подлога на управляващите от години.Наложи чалгата и кючека с ясното съзнание за последствията.

Добре, ама защо Слави точно да е началото на този лист?
Няма ли къде къде по-големи предатели от него??
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (XXXL @ Mar 4 2006, 01:40 AM)
Слави Трифонов - платения ибрикчия на партията и ДПС. Човека ,който е готов да продаде и майка си за пари ,власт и СЛАВА. Колкото до гласови данни - няма сума ,която би му помогнала  smil4334a43204b20.gif Този ,който безнаказано манипулира и настройва БЪЛГАРИ срещу БЪЛГАРИ. Слуга и подлога на управляващите от години.Наложи чалгата и кючека с ясното съзнание за последствията.

Аз от около година му викам само Слаги, не Слави. smil4334ad8a149e0.gif Не че някога съм го харесвал, пък за гадната му циганска музика да не говорим. Мен лично Слаги много не ме интересува, защото когато падне правителството и той ще изчезне бъди сигурен.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
ITT
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 32
Участник # 264
Дата на регистрация: 26-February 06



QUOTE (Azerath @ Mar 4 2006, 09:15 PM)
Мен лично Слаги много не ме интересува, защото когато падне правителството и той ще изчезне бъди сигурен.

Всяко правителство си има клоуни. Без парите му, няма да има и клоуни.
Първи национален предател за мен е Симеон....
Защото предаде и излъга почти всички
PM
Top
LETO
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Добре де, като говорим за национални предатели за що не почнем така:

Кръстьо Тотев Никифоров - (поп Кръстьо) - (1838-1881) - православен свещеник, учил в Белградската духовна академия, съратник на Раковски и Левски, активен член и съучредител на Ловченския централен революционен комитет в Българско. Води борба с гръцките владици от позицията си на свещеник в Ловеч. Бил е владишки наместник в Орхание и Ловеч.

В писмо от юли 1872 г. на Левски до Каравелов в Букурещ е отразено, че Дяконът изпраща поп Кръстьо в Румъния да издава вестник "свободен" за в Българско. Какво е значело това за Каравелов, защо Левски го е сметнал за необходимо, можем да предполагаме. Но едно е ясно - голямото доверие на Апостола към поп Кръстьо, както и авторитета на Никифоров като мъж начетен, верен, изпитан, "човек..., който може да бъде полезен".

След провала в Ловеч Мазхар паша изпраща телеграма на ловченския каймаканин да изпрати поп Кръстьо Тодоров, свещеник в църквата в Ловеч, за разпит. Поп Кръстьо е арестуван, но не е изпратен в София, явно поради уговорка с пашата. Оставят го под домашен арест. Арестите на нови дейци се прекратяват. Целта е да се потули случая. Да се намери архива. Да се обезвреди Левски. Комитетите в Българско да престанат да действуват в този си сътав и по този начин. Властите са имали достатъчно информация по околни пътища, но сега имат и повод да действуват срещу неуправляемата за тях мрежа в Българско, която се стреми към независимост както от вън, така и от вътре. Целта е - контрол. Не толкова - унищожение. Главният враг - Дякона. Демонът на империята и на конформистките движение от Западна Европа.



--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
blag009
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Лето,Лето НЕ СИ ПРАВ!!!!!!
Така е като ВЯРВАМЕ на поети и МЕЧТАТЕЛИ??? Как мислиш ПРАВ ли е Ботев КАТО гувори за чорбаджи ИЗЕДНИЦИ???? Това че Вазов - един ТИТАН в нашата култура е нарекал поп Кръстьо предател е ЕДНА ИСТОРИЧЕСКА ГРЕШКА НА ПОЕТА???? Доказано е исторически ,че поп Кръстьо е НАКЛЕВЕТЕН от една НЕГОВА ЛЮБОВНИЦА-ако не се лъжа се казвала Величка?????? Не се шашкай-такава е истината!!!!!
Например из нета четох някъде , че НАИСТИНА Левски не е бил обесн "КРАЙ СОФИЯ" и Стамболов-"ВЕЛИКИЯТ ДЪРЖАВНИК" освен ПЕТКО ВОЙВОДА , УБИВА И ИСТИНСКИЯТ ЛЕВСКИ-който се бил върнал от Диарбекир и то във ВАРНА.Защо не питаш някой по-сведущ от ТВОЯ град?????
Както виждаш - ИСТИНИ от преди време се оказват една ЛЪЖА????
Така,че ВИЖ КВО СТАНА СЕГА С МОИТЕ ТЕЗИ?????????


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
XXXL
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 273
Дата на регистрация: 3-March 06



Започнах с Славчо Трифонов този списък ,защото неговото престъпление е трудно поправимо.Той атакува като вирус младите,децата.Много от подрастващите смятат кючека за национален танц.Неговото ефирно присъствие през последните 5 год., угоднически изпълнявайки нарежданията на господарите му, легализира една паплач от кредитни милионери / бивши келнери/ и техните поп-фолк ЗВЕЗДИ - бивши и настоящи певици от кръчми и парцали за полова хигиена.Това става СЕГА,всяка вечер,пред очите ни.Как да разбере едно дете ,че е противно престъпление и кръвосмешение да се ожениш за брата на сина си,щом ЛЮБИМКАТА НА СЛАВИ-СОФИ МАРИНОВА ГО ПРАВИ и е ЗВЕЗДА
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (LETO @ Mar 4 2006, 10:13 PM)
Добре де, като говорим за национални предатели за що не почнем така:

Кръстьо Тотев Никифоров - (поп Кръстьо) - (1838-1881) - православен свещеник, учил в Белградската духовна академия, съратник на Раковски и Левски, активен член и съучредител на Ловченския централен революционен комитет в Българско. Води борба с гръцките владици от позицията си на свещеник в Ловеч. Бил е владишки наместник в Орхание и Ловеч.

В писмо от юли 1872 г. на Левски до Каравелов в Букурещ е отразено, че Дяконът изпраща поп Кръстьо в Румъния да издава вестник "свободен" за в Българско. Какво е значело това за Каравелов, защо Левски го е сметнал за необходимо, можем да предполагаме. Но едно е ясно - голямото доверие на Апостола към поп Кръстьо, както и авторитета на Никифоров като мъж начетен, верен, изпитан, "човек..., който може да бъде полезен".

След провала в Ловеч Мазхар паша изпраща телеграма на ловченския каймаканин да изпрати поп Кръстьо Тодоров, свещеник в църквата в Ловеч, за разпит. Поп Кръстьо е арестуван, но не е изпратен в София, явно поради уговорка с пашата. Оставят го под домашен арест. Арестите на нови дейци се прекратяват. Целта е да се потули случая. Да се намери архива. Да се обезвреди Левски. Комитетите в Българско да престанат да действуват в този си сътав и по този начин. Властите са имали достатъчно информация по околни пътища, но сега имат и повод да действуват срещу неуправляемата за тях мрежа в Българско, която се стреми към независимост както от вън, така и от вътре. Целта е - контрол. Не толкова - унищожение. Главният враг - Дякона. Демонът на империята и на конформистките движение от Западна Европа.

Да, и след него веднага се появява още един такъв наречен Климент Търновски (Васил Друмев). Тяхната схема вече ни е ясна.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Ако сега се появи, някои историк доста ще поспорите за въпроса за Кръстьо Тотев Никифоров - (поп Кръстьо) - (1838-1881). Един доста уважаван от мен историк, занимаващ се с тази история, може би най-големия познавач на Васил Левски след покойния Николай Генчев е Пламен Митев, наскоро нашумял с коментара си в телевизия СКОТ в защита на Национализма. Недвусмислено доказва, че този попчо, няма какво да предаде за Левски, просто защото той е бил никой.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Sokola
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 272
Дата на регистрация: 3-March 06



LONG LIVE ROCK 'N' ROLL той отново ще се възвърне с неговите легенди!Драга XXXL изцяло съм съгласен с тебе.
PMEmail PosterMSN
Top
LETO
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Май тук е мястото да напомня какви

ДАРОВЕ ЗА СЛАВИ

бе подготвил Севар и към които лично бих добавил и ибрик smil4334a5a360a6a.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (bgskin @ Mar 5 2006, 11:29 AM)
Ако сега се появи, някои историк доста ще поспорите за въпроса за Кръстьо Тотев Никифоров - (поп Кръстьо) - (1838-1881). Един доста уважаван от мен историк, занимаващ се с тази история, може би най-големия познавач на Васил Левски след покойния Николай Генчев е Пламен Митев, наскоро нашумял с коментара си в телевизия СКОТ в защита на Национализма. Недвусмислено доказва, че този попчо, няма какво да предаде за Левски, просто защото той е бил никой.

Аз пък харесвам някой от материалите на Петър Добрев и него го бяха пуснали да говори в защита на Национализма по СКОТ. Целта беше да се разграничи Нацинализма от Национал-социализма, явно това е някаква политика на телевизията. А това, че този Кръстьо е бил никой въобще не ме изненадва.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
XXXL
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 273
Дата на регистрация: 3-March 06



Разгледах даровете но мисля,че вазелина му е излишен.Сложете към даровете някой лев и Слави сам знае какво да прави понататък и без обезболяващи.Някой има ли точна информация,за колко от крадените от него сръбски,гръцки и други песни,той си е платил правата за да ги пее и издава от свое име? Не забравяйте, че без неговите клевети ,на протестните митинги биха дошли поне двойно повече хора.Славчо може да Ви се вижда дребен и незначителен / той си е и такъв / но трябва да бъде разобличен и то сега,преди да дойдат избори.
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Вижте сега, Слави въобще не ми е в топ-листата на предателите и гадовете. Е, за сценаристите е друг въпрос. Даже някои от песните му ми харесват. Бенда му си е наистина добър, а и смятам, че той пее искрено и от сърце, както сам е казвал. ОБААЧЕ, онази изцепка за Атака и Волен преди изборите просто ме издразни страшно много. Просто каквото повикало, такова се обадило.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020